Aňáci to dovedou

Máme za sebou polovinu září a celý srpen. Pokud se ohlédneme zpět, můžeme konstatovat, že se podařilo perfektně zorganizovat čtyři akce. Z jejich názvů ANO pro zdraví, ANO sportovcům a dokonce dvakrát ANO dětem je zřejmé jejich zaměření.

Cílem bylo dostat do Písku zajímavé lidi a na pozadí zmíněných akcí neformálně zjišťovat názory občanů. Písečáci se tak setkali s předsedkyní Výboru pro sociální politiku Poslanecké sněmovny Radkou Maxovu, vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem.

Místo hesel na billboardech typu „Jirka, Michal či Pepa má číslo na můj mobil“ jsme prakticky ukázali, že máme přímé a také neformální kontakty se členy vlády České republiky, poslanci a senátory. Bez těchto kontaktů by bylo jen velmi obtížně dostat naše město Písek do výjezdních plánů uvedených významných osobností. Tuto naši „přednost“ nabízíme občanům města i do budoucna.

Vždy jsme vytvářeli dostatečný prostor v programu jejich návštěv k řešení odborné problematiky. Dařilo se usměrňovat debaty k řešení nastolených otázek z více úhlů pohledu. Naposled tomu tak bylo v sobotu 15. září na pracovním obědě s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem. Při odjezdu se netajil spokojeností z obsáhlé diskuze a také získaných podnětů pro svou práci.

V sobotu 22. září se uskuteční od 17 hodin na Ostrově setkání s občany. Již nyní je potvrzena účast také poslanců Parlamentu České republiky

Vážení občané, přijďte se potkat. A také se pobavit při živé hudbě.

Těšíme se na Vás!

17. 9. 2018